Home

chladnička vybavenie toto európsky pohár v obrovskom slalome komerčný klenot otáčavý

Petra Vlhová dnes - 2 kolo obrovský slalom - video z jazdy | Šport.sk

EP Gurgl: Andreas Žampa dvakrát bodoval v obrovskom slalome

Skvelá Petra Vlhová skončila tretia v obrovskom slalome | Info.sk

V Jasnej pokračoval Európsky pohár v obrovskom slalome mužov

Lyžiar Žampa je v obrovskom slalome Európskeho pohara siedmy - SITA.sk

Paralympijské: Od utorka do piatka v Jasnej lyžiarsky Európsky pohár

Svetový pohár: Obrovský slalom Alta Badia - Andreas Žampa výsledok dnes |  Šport.sk
Svetový pohár: Obrovský slalom Alta Badia - Andreas Žampa výsledok dnes | Šport.sk

Európsky pohár v zjazdovom lyžovaní - SITA.sk

Pódium jej nevyšlo, napriek tomu je Vlhová spokojná: Je to doposiaľ môj  najlepší výsledok | Športky.sk
Pódium jej nevyšlo, napriek tomu je Vlhová spokojná: Je to doposiaľ môj najlepší výsledok | Športky.sk

Petra Vlhová v druhom kole zariskovala a skončila v obrovskom slalome v  Lienzi druhá | Slovenský olympijský tím
Petra Vlhová v druhom kole zariskovala a skončila v obrovskom slalome v Lienzi druhá | Slovenský olympijský tím

Petra Vlhová skončila v obrovskom slalome v Kronplatzi na 2. mieste |  REFRESHER.sk
Petra Vlhová skončila v obrovskom slalome v Kronplatzi na 2. mieste | REFRESHER.sk

Petra Vlhová - výsledok dnes / 1. kolo obrovský slalom Semmering | Šport.sk

Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom na EP Jasná 2019 - SME | MY Banská  Bystrica
Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom na EP Jasná 2019 - SME | MY Banská Bystrica

Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto,  triumfovala Shiffrinová | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto, triumfovala Shiffrinová | TA3

Petra Vlhová uzavrela sezónu 3. miestom v obrovskom slalome - Správy RTVS

Vlhová jedinou Slovenkou v obrovskom slalome v Jasnej, staviteľom druhého  kola bude jej tréner - SITA.sk
Vlhová jedinou Slovenkou v obrovskom slalome v Jasnej, staviteľom druhého kola bude jej tréner - SITA.sk

Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola obrovského slalomu v Kronplatzi |  Športky.sk
Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola obrovského slalomu v Kronplatzi | Športky.sk

Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom na EP Jasná 2019 | SPORTNET

Vlhová vyhrala slalom v Jasnej. Triumfálny víkend | Huste.tv | Najnovšie  športové správy
Vlhová vyhrala slalom v Jasnej. Triumfálny víkend | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Petra Vlhová: Obrovský slalom žien, Špindlerov Mlyn | Sleduj ONLINE prenos

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová spoznala svoje štartové číslo do  sobotňajšieho obrovského slalomu v americkom Killingtone. | Šport.sk
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová spoznala svoje štartové číslo do sobotňajšieho obrovského slalomu v americkom Killingtone. | Šport.sk