Fanúšikovia Zenitu nechcú v tíme černochov, žiadajú tradičný futbal |  Športky.sk
Fanúšikovia Zenitu nechcú v tíme černochov, žiadajú tradičný futbal | Športky.sk

AS Trenčín - Wikipedia

Diskusia č.2: AS Trenčín opustili dva najväčšie futbalové klenoty | Šport.sk

AS Trenčín prišiel o svoj dôležitý „nigérijský zdroj“. Prešiel k FK Senica

FC Spartak Trnava - Po polčase vyhráva Trenčín 1:0 | Facebook

Góly Haščáka a Kollára Komete nestačili: Jiří Černoch hviezdou úvodného  zápasu extraligy v Česku | Športky.sk
Góly Haščáka a Kollára Komete nestačili: Jiří Černoch hviezdou úvodného zápasu extraligy v Česku | Športky.sk

AS Trenčín - 45' | POLČAS | HALFTIME AS TRENČÍN - FK SENICA 0:0 V prvej  polovici zápasu sme gól nevideli a tak hráme s FK Senica nerozhodne 0:0  #halftime #nasaliga #fortunaliga | Facebook
AS Trenčín - 45' | POLČAS | HALFTIME AS TRENČÍN - FK SENICA 0:0 V prvej polovici zápasu sme gól nevideli a tak hráme s FK Senica nerozhodne 0:0 #halftime #nasaliga #fortunaliga | Facebook

Exhibíciu Jednoty Trenčín spestrili futbalistky Trenčianskych Teplíc |  FutbalPortal.sk
Exhibíciu Jednoty Trenčín spestrili futbalistky Trenčianskych Teplíc | FutbalPortal.sk

AS Trenčín | Pri AS Trenčín vznikol tím „starých pánov“ postavený na  veteránoch Ozety Dukla
AS Trenčín | Pri AS Trenčín vznikol tím „starých pánov“ postavený na veteránoch Ozety Dukla

Názor: Prečo AS Trenčín „iba“ remizoval

AS Trenčín
AS Trenčín

Nová kapitola trenčianskeho futbalu prináša svoje ovocie. Po dokončení  štadióna zostáva jediný cieľ | TVNOVINY.sk
Nová kapitola trenčianskeho futbalu prináša svoje ovocie. Po dokončení štadióna zostáva jediný cieľ | TVNOVINY.sk

Nový tréner AS Trenčín má jasné predstavy: Aktuálny káder a plán prípravy,  VIDEO
Nový tréner AS Trenčín má jasné predstavy: Aktuálny káder a plán prípravy, VIDEO

AS Trenčín nedal gól už 300 minút. Čo na to hovorí tréner Marián Zimen? |  SPORTNET
AS Trenčín nedal gól už 300 minút. Čo na to hovorí tréner Marián Zimen? | SPORTNET

Nezvyčajný príbeh Elvisa Sukisu, ktorý prišiel pred rokmi na Slovensko:  Bezdomovec, azylant, najlepší strelec
Nezvyčajný príbeh Elvisa Sukisu, ktorý prišiel pred rokmi na Slovensko: Bezdomovec, azylant, najlepší strelec

Fortuna liga - Napíšeme to tučným písmom, zvýrazníme červeným, dáme za to  tri výkričníky a podčiarkneme hrubou čiarou!!! ☝️ Futbal bez fanúšikov  neprežije, finančne a ani emočne 🗣️🙏 AS Trenčín | Facebook
Fortuna liga - Napíšeme to tučným písmom, zvýrazníme červeným, dáme za to tri výkričníky a podčiarkneme hrubou čiarou!!! ☝️ Futbal bez fanúšikov neprežije, finančne a ani emočne 🗣️🙏 AS Trenčín | Facebook

Prečo za Argentínu nehrá viac černochov? Pýtal sa Washington Post. Nie sme  film od Disneyho, reagovala tamojšia strana
Prečo za Argentínu nehrá viac černochov? Pýtal sa Washington Post. Nie sme film od Disneyho, reagovala tamojšia strana